E kishte djalin dembel dhe shpërdorues… derisa një ditë vendosi të aplikonte dënimet inteligjente!

Një herë jetonte një biznesmen, i cili kishte një djalë dembel, të cilit i pëlqenin vetëm dëfrimet. Biznesmeni donte që i biri të ishte punëtor...

Qëndro me ne

70,706FansaPëlqeje
3,233NdjekësitNdjek
1,420AbonentëAbonohu