Ajo i Ofroi Kafe një Lypësi… Ai i Jep një Letër që s’ka Për...

Një mëngjes i cili dukej, i zakonshëm, shkova në Bar&Kafenë time të zakonshme Dunkin Donuts. Ndërsa gjendesha në zonën e parkingut, pashë një burrë që...

Dëshira e fundit e një nëne! Të gjithë duhet ta lexojnë…

Një burrë fitoi një punë më të mirë jashtë qytetit, kështë që ai vendosi ta çonte nënën e tij në azil. Në muajt e parë,...

E Refuzoi e Dashura Sepse Ishte i Varfër… i Premtoi Vetes se Një Ditë...

Ai u refuzua nga e dashura e tij sepse ai ishte shumë i varfër dhe kjo e la zemërthyer. Ai i premtoi vetes se...

Ed Sheeran: Historia e jetës së djaloshit që i merrej goja dhe e tallnin...

Kjo është historia e një djaloshi që i merrej goja dhe e tallnin shokët, i cili u bë një prej artistëve më të dëgjuar...

Historia e 2 Ujqërve Do të Ndryshojë Mënyrën sesi Do ta Shihni Veten Çdo...

Legjendat e gojëdhënat gjithmonë fshehin një margaritar të mençurisë dhe kjo është arsyeja pse mbeten të fiksuara në kujtesën e atyre që i dëgjojnë....

E kishte djalin dembel dhe shpërdorues… derisa një ditë vendosi të aplikonte dënimet inteligjente!

Një herë jetonte një biznesmen, i cili kishte një djalë dembel, të cilit i pëlqenin vetëm dëfrimet. Biznesmeni donte që i biri të ishte punëtor...

Qëndro me ne

75,233FansaPëlqeje
3,233NdjekësitNdjek
1,420AbonentëAbonohu

Autorët

480 POSTIME0 KOMENTET
198 POSTIME0 KOMENTET
6 POSTIME0 KOMENTET
7 POSTIME0 KOMENTET
1043 POSTIME0 KOMENTET