8 Situatat kur një Djalë Kupton Çfarë i ka Bërë Vetes që u Nda...

Një djalë që humbet dashurinë e një vajze të mirë do të kuptojë gabimin e tij kur jeta i tregon se dashuria e vërtetë...

Zotëria i panjohur fuste duart në qeskën e saj të biskotave… por kur gruaja...

Një grua po priste në aeroport një mbrëmje, ishin ca orë të mira para fluturimit të saj. Ajo po kërkonte për një libër në librarinë...

Një insekt u hodh prapritur tek kjo zonjë, ajo ‘bën namin’ në restorant –...

Në një restorant një insekt i zi papritur fluturoi nga diku dhe kapërceu te një zonjë. Ajo filloi të bërtiste nga frika. Me një...

Gënjeshtra e fundit që ma tha nëna ime përpara se të mbyllte sytë…

Unë kam lindur në një familje të varfër. Shumicën e kohës nuk kishim ushqim të mjaftueshëm për të mbushur stomakun tonë të uritur. Kur ishte vakti...

U mërzit me burrin pas 3 muajsh martesë… këshilla që lexoi në internet i...

Nuk ka shumë kohë që jam martuar. Të gjithë thonin se ne ishim çifti më i lumtur që kishin parë ndonjëherë, dhe ishim vërtetë. Megjithatë,...

Lulja më e bukur e kopshtit nuk çelte, ajo u mërzit shumë… kur mori...

Një grua e re krenohej shumë në rritjen dhe kujdesin e luleve në kopshtin e saj plot ngjyra dhe aromë të freskët. Ajo ishte rritur...

Ky djalosh kishte marrë para borxh, por kur babai kuptoi se nuk i kishte...

Babai im më ka dhënë shumë mësime ndërkohë që rritesha, ai më ka folur shumë për ndershmërinë, respektin dhe nderin. Një ditë kur isha i...

Nëse zemërohesh kur dikush të fyen, kjo histori do të ndryshojë përgjithmonë gjendjen tënde…

Një ditë një burrë i mençur po ecte nëpër një fshat. Një djalë shumë i zemëruar dhe i vrazhdë doli dhe filloi ta fyente. "Ju...

“Burrin apo fëmijët, kë do më shumë?”, e pyeti profesori… Ajo shpërtheu në lot...

Një ditë, gjatë një leksioni psikologjie për studentët e masterit, profesori i tha klasës: "Le të luajmë një lojë!" Pastaj kërkoi një vullnetar... Një grua me emrin...

Burrit të varfër i morën qenin ndërsa të pasurit i morën djalin… Rrëfenja që...

Njëherë e një kohë një zotëri i varfër fqinjëronte me një zotëri të pasur. I varfri mezi e mbante frymën gjallë, ai jetonte në mjerim,...

Qëndro me ne

53,172FansaPëlqeje
2,871NdjekësitNdjek
371AbonentëAbonohu