Fëmijët janë prioriteti im: çdogjë tjetër mund të presë…

Ardhja e fëmijëve është një moment i veçantë në jetën e prindërve, të cilët fillojnë të mendojnë për një qenie tjetër më tepër sesa...

Pse Drejtuesve të Suksesshëm Nuk u Bëhet Vonë Nëse Pëlqehen Apo Jo

Nuk ka asgjë të keqe kur dëshironi të pëlqeheni në punë. Sipas Tim Sanders, autori i The Likeability Factor: kur kolegët dhe shefat ju...

Qëndro me ne

75,233FansaPëlqeje
3,233NdjekësitNdjek
1,420AbonentëAbonohu

Autorët

480 POSTIME0 KOMENTET
198 POSTIME0 KOMENTET
6 POSTIME0 KOMENTET
7 POSTIME0 KOMENTET
1043 POSTIME0 KOMENTET