“Ti vërtet pret një fëmijë?” – i bërtet babai të bijës… Përgjigjen e vajzës...

Nesër fillon një javë e re, dhe nuk mund të lejojmë t'i futemi pa disa të qeshura të forta... Nuk i di të gjitha ai... -...

Doktor, unë me gruan grindemi prej vitesh. Më thoni dot, si të bëjmë?… 2...

Sekreti si të mos grindesh me gruan - Doktor, unë me gruan prej vitesh grindemi vazhdimisht. Më thoni dot, si të bëjmë? - Ecni sa më...

Doktor, si të bëj? Vij në shtëpi, e gjej gruan me një tjetër… Mjeku...

Nuk kam hallin e gruas, po të... Vizitori te mjeku: - Doktor, si të bëj? Vij në shtëpi, e gjej gruan me një tjetër. Unë bëhem...

Pse e tejkaloni shpejtësinë e lejuar? – e pyeti rreptë polici… Përgjigjja e Bukuroshes...

Është fillimi i javës dhe nuk duhet kurrsesi ta pranojmë që të futemi pa të qeshura. Pse e tejkalon shpejtësinë? Makinën, që fluturonte me shpejtësi të...

“A mbërritëm, a mbërritëm?!”, pyeste zonja çdo 5 minuta… Fatorinoja nuk e mbajti dot...

Barnesuill, Barnesuill! Fatorino mezi po e mbante inatin, sepse një zonjë e moshuar, pasagjere e pamësuar me udhëtime, e pyeste çdo pesë minuta, a do të...

“Sa djem të bukur! Njëri, me siguri do më lirojë vend”, tha biondja me...

Vetëm kështu gjen vend! Me të hyrë bashkë me shoqen në autobusin e mbushur plot, biondja simpatike thirri: - Sa djem të bukur! Njëri, me siguri...

Shoferi i kamionit ndaloi makinën dhe e zuri gjumi në timon… befas, dëgjoi një...

Pas një rruge veçanërisht të vështirë shoferi i maunes hapi krahun, e ndaloi makinën në anë të rrugës, u mbështet në timon dhe e...

Në autobus hipi një bjonde simpatike… kur shoferi frenoi papritur asaj ju desh të...

Biondja në autobus Sapo në autobus hipi një bjonde simpatike, të gjithë burrat kthyen sytë nga ajo. Vajza mori biletën dhe u drejtua për te...

“Ç’do në pantallonat e tua kjo fije floku biond?” pyet gruaja… Do shkriheni së...

Ndjekësitë e faqes tonë e dinë tashmë se fundjava vjen bashkë me shumë të qeshura. U bë traditë tashmë. Ne kemi përzgjedhur për ju këto...

“Mund t’ju puth”, e pyeti djali… përgjigjen e vajzës keni për ta mbajtur mend...

Puthja, veçanërisht ajo buzë më buzë është vula që përcakton fillimin e një romance, e duke që në një akt që sjell një ëmbëlsi...

Qëndro me ne

75,233FansaPëlqeje
3,233NdjekësitNdjek
1,420AbonentëAbonohu

Autorët

468 POSTIME0 KOMENTET
197 POSTIME0 KOMENTET
6 POSTIME0 KOMENTET
7 POSTIME0 KOMENTET
1308 POSTIME0 KOMENTET