“Dëshira ime është të bëhem…”, ishte tema e hartimit… Ky djalë na këputi shpirtin!

Po kontrolloja detyrat e shtëpisë së nxënësve një natë pas darkës. Burri im ishte ulur pranë, duke luajtur "Candy Crush Saga" në telefonin e...

Historia e Burrit Dembel që Jetoi në “Kurriz të Tjerëve”, Deri në Ditën Kur...

Njehërë pati jetuar një burrë shumë dembel në një fshat. Ai do të vazhdonte të përpiqej të merrte ushqim pa bërë ndonjë punë ose...

“M’u desh të mësoja të hekurosja këmisha që në shkollë fillore”/ Ja si më...

Kur isha një fëmijë që po rritesha, ishim vetëm unë dhe mami. Kohët ishin të vështira, por ishim të kënaqur dhe të lumtur. Ndërsa rritesha,...

Ed Sheeran: Historia e jetës së djaloshit që i merrej goja dhe e tallnin...

Kjo është historia e një djaloshi që i merrej goja dhe e tallnin shokët, i cili u bë një prej artistëve më të dëgjuar...

Qëndro me ne

75,233FansaPëlqeje
3,233NdjekësitNdjek
1,420AbonentëAbonohu

Autorët

468 POSTIME0 KOMENTET
197 POSTIME0 KOMENTET
6 POSTIME0 KOMENTET
7 POSTIME0 KOMENTET
1348 POSTIME0 KOMENTET