“M’u desh të mësoja të hekurosja këmisha që në shkollë fillore”/ Ja si më...

Kur isha një fëmijë që po rritesha, ishim vetëm unë dhe mami. Kohët ishin të vështira, por ishim të kënaqur dhe të lumtur. Ndërsa rritesha,...

Ed Sheeran: Historia e jetës së djaloshit që i merrej goja dhe e tallnin...

Kjo është historia e një djaloshi që i merrej goja dhe e tallnin shokët, i cili u bë një prej artistëve më të dëgjuar...

Historia e Burrit Dembel që Jetoi në “Kurriz të Tjerëve”, Deri në Ditën Kur...

Njehërë pati jetuar një burrë shumë dembel në një fshat. Ai do të vazhdonte të përpiqej të merrte ushqim pa bërë ndonjë punë ose...

Kamarierja donte ta hiqte qafe shpejt… por kur 10 vjeçari pagoi ajo u shkreh...

Një djalë 10 vjeç hyri në një bar kafe dhe u ul në tryezë. Një kamariere i vuri një gotë ujë para tij. "Sa kushton...

Qëndro me ne

75,233FansaPëlqeje
3,233NdjekësitNdjek
1,420AbonentëAbonohu