“Dëshira ime është të bëhem…”, ishte tema e hartimit… Ky djalë na këputi shpirtin!

Po kontrolloja detyrat e shtëpisë së nxënësve një natë pas darkës. Burri im ishte ulur pranë, duke luajtur "Candy Crush Saga" në telefonin e...

Historia e Burrit Dembel që Jetoi në “Kurriz të Tjerëve”, Deri në Ditën Kur...

Njehërë pati jetuar një burrë shumë dembel në një fshat. Ai do të vazhdonte të përpiqej të merrte ushqim pa bërë ndonjë punë ose...

Kamarierja donte ta hiqte qafe shpejt… por kur 10 vjeçari pagoi ajo u shkreh...

Një djalë 10 vjeç hyri në një bar kafe dhe u ul në tryezë. Një kamariere i vuri një gotë ujë para tij. "Sa kushton...

4 Gratë e Mbretit. Një histori që të mëson kujt t’i japësh rëndësi në...

Një mbret i një mbretërie të pasur kishte katër gra. Ai donte më së shumti gruan e 4, të cilën e vishte me rroba të...

Qëndro me ne

75,233FansaPëlqeje
3,233NdjekësitNdjek
1,420AbonentëAbonohu